Kuidas ümber teha Wild Rift

Wild Rift on versiooni Liiga Legends Android- või iOS-telefonidele ja peagi on see saadaval ka konsoolidel. Selles videomängus saame võidelda 5vs5 ja meie eesmärk on hävitada teise meeskonna Nexus.

reklaam

Aga mis saab siis, kui oleme mängu algusest peale miinuses ja tahame sellest ausalt välja tulla? Sel võimalusel me selgitame kuidas uuesti teha Wild Rift. Ärge kartke lugemist jätkata!

Kuidas teha ümbertegemist Wild Rift?

Kui mängu lõpetamine võtab kaua aega, on meil aega mõelda, kuidas me võidame 4vs5. Ja ka nende eeliste kasutamiseks 20 minutit harjutada oma võimet tappa käsilasi.

Selle võimaluse raames pakume teile a kolmas variant: tippimine / ümbertegemine. See alternatiiv aitab teil hääletada, et mäng ausalt ja ilma kaua ootamata lõpetada. Selles protsessis trahvitakse või karistatakse ainult mitteaktiivset mängijat (ja kõiki tema matši sõpru).

See valik "/remake" meil on see lubatud Summoned Rifti ja Twisted Treeline'i tavalises ja järjestatud mängus. Kuid meil ei ole teda mängudes tehisintellektiga või mängus Howling Abyss.

Kuidas saame häält näidata?

Tasub seda mainida /remake saame selle kättesaadavaks mõne minuti pärast 3:00 kui kasutaja on jõude 90 Segundo. Kui mõni meie meeskonna mängija on enne lahkumist esimene, ei saa me hääletust alustada nupuga /remake.

Mõjutatud meeskonnal on 60 sekund hääletamise alustamiseks tippides /remake vestluses. Pärast selle käivitamist on meil hääletamiseks aega 30 sekundit "jah või ei". Kui oleme mängus 4vs5, peavad selle hääletama vähemalt 2 mängijat "Jah", et saaksite mängu lõpetada.

Kui hääl on osutunud soodsaks, siis mäng lõpeb. Ilmselgelt me ​​ei kaota ega võida PL/PI/EXP, samuti ei jää meie ajalukku kirja ühtegi kaotust ega võitu. (Mängijate kõrval mitteaktiivsed mängijad Teemant IV ja kõrgemad saavad trahvi).

Samuti peate meeles pidama, et mängud, kus me kasutame "/remake" see ei lähe arvesse mis tahes tüüpi missioonide puhul, mida mängija vajab.

TÄHTIS: Jälgige WhatsAppi kanalit ja avastage UUSI NIKKE