Jak przerobić w Wild Rift

Wild Rift jest wersją League of Legends na telefony z systemem Android lub iOS, a wkrótce będzie dostępny na konsolach. W tej grze wideo będziemy mogli walczyć 5vs5, a naszym celem będzie zniszczenie Nexusa drugiej drużyny.

Ale co się stanie, jeśli od początku gry jesteśmy w niekorzystnej sytuacji i chcemy uczciwie z niej wyjść? Przy tej okazji będziemy wyjaśniać jak zrobić remake Wild Rift. Nie wahaj się czytać dalej!

Jak zrobić remake Wild Rift?

Kiedy gra zajmuje dużo czasu, będziemy mieli czas, aby pomyśleć o tym, jak wygramy 4vs5. Jak również, aby z nich skorzystać 20 minut ćwiczyć naszą zdolność do zabijania sługusów.

Przy tej okazji zaoferujemy Ci trzecia opcja: wpisując /remake. Ta alternatywa pomoże ci zagłosować na uczciwe zakończenie gry bez konieczności długiego oczekiwania. W tym procesie tylko gracz, który jest nieaktywny (i wszyscy jego znajomi z meczu) zostanie ukarany grzywną lub karą.

Ta opcja "/przerobić" włączyliśmy ją w zwykłej i rankingowej grze na Summoned Rift i Twisted Treeline. Ale nie mamy jej w grach przeciwko AI ani w Howling Abyss.

Jak możemy wskazać głosowanie?

Warto zaznaczyć, że /przerobić będziemy mieli to dostępne po minucie 3:00 jeśli użytkownik jest bezczynny przez 90 drugi. Jeśli jakikolwiek gracz w naszej drużynie jest pierwszą krwią przed odejściem, nie będziemy mogli rozpocząć głosowania za pomocą /remake.

Poszkodowany zespół będzie miał 60 sekunda aby rozpocząć głosowanie, wpisując /przerobić na czacie. Po uruchomieniu będziemy mieli 30 sekund na głosowanie "Tak lub nie". Jeśli jesteśmy w grze 4vs5, co najmniej 2 graczy będzie musiało na to zagłosować "TAk”, dzięki czemu możesz dokończyć grę.

Jeśli głosowanie okaże się korzystne, gra się zakończy. Oczywiście nie przegrywamy ani nie wygrywamy PL/PI/EXP, ani żadna strata ani zwycięstwo nie zostaną zapisane w naszej historii. (Nieaktywni gracze obok graczy) Diament IV i powyżej otrzyma karę).

Podobnie musisz pamiętać, że gry, w których używamy "/przerobić" nie liczy się dla żadnego typu misji, której gracz potrzebuje.

WAŻNE: Śledź kanał WhatsApp i odkryj NOWE TRIKI